Poznaj najlepsze wypłacalne aplikacje do zarabiania pieniędzy na swoim telefonie – Android oraz iOS. Sprawdź ich największe zalety oraz wady, a także sposób w jaki działają i czy warto z nich korzystać.

Żyjemy w czasach, w których praktycznie każda dorosła osoba posiada telefon. Coraz częściej smartfona mają również coraz młodsze dzieci. Niektórzy wręcz nie potrafią się z nim rozstać.

Skoro więc to urządzenie towarzyszy nam na co dzień, czemu – niejako „przy okazji” – trochę na nim nie spieniężyć. W sieci znajdziemy wręcz tysiące różnorakich aplikacji, ale tylko niektóre z nich pozwalają użytkownikowi na zarobek.

Aplikacje mobilne do zarabiania – czym są i jak działają?

Aplikacje zarobkowe są niczym innym jak programami, dzięki którym uzyskamy szansę na pozyskanie dochodów za realizowanie określonych działań, takich jak:

  • oglądanie reklam;
  • uzupełnianie ankiet;
  • robienie zakupów w sklepach cashbackiem;
  • udział w programach lojalnościowych.

Formy wynagradzania są różne i mogą to być punkty, które można wymieniać na nagrody po uzbieraniu określonej ilości lub przelewy gotówkowe realizowane bezpośrednio na rachunek bankowy.

Najlepiej oceniane aplikacje charakteryzują się takimi cechami, jak prostota użytkowania, przejrzyste warunki i realne szanse na pozyskanie dodatkowych środków.

Jak wspomniano wcześniej, bonusy przyznawane są po zrealizowaniu określonych działań.

Środki, które uda nam się zgromadzić można wymieniać na karty podarunkowe, nagrody rzeczowe lub wypłacać na konto w formie przelewów.

W tym celu aplikacje zazwyczaj żądają założenia konta i podania przy tym podstawowych danych.

Sam proces zarabiania dodatkowych pieniędzy nie należy do trudnych. Ale wysokość osiąganych dochodów uzależniona jest od stopnia zaangażowania użytkownika, poświęconego czasu i rodzaju aplikacji.

Zarobki

Maksymalna wysokość dochodów uzależniona jest od wielu czynników. Istotne znaczenie ma przede wszystkim rodzaj aplikacji i stopień naszego zaangażowania.

Dzięki aplikacjom, które oferują wypełnianie ankiet i realizowanie prostych zadań możemy zarobić kilka, a nawet kilkadziesiąt dolarów miesięcznie.

W tym miejscu warto zwrócić uwagę na fakt, że polskie aplikacje oferują znacznie niższe zarobki niż zagraniczne, ponieważ ich wysokość dopasowana jest do lokalnego rynku.

Należy mieć świadomość, że korzystanie z aplikacji do zarabiania pieniędzy nie zastąpi pracy na etacie, jednak może stanowić ciekawe uzupełnienie.

Realne kwoty, jakie można zarobić na aplikacjach oscylują w granicach 200 zł – 900 zł miesięcznie.

Od czego zacząć zarabianie na aplikacjach?

Zanim pobierzemy konkretną aplikację będziemy musieli podjąć kilka istotnych kroków.

Przede wszystkim warto przeprowadzić research i zapoznać się z opiniami i recenzjami innych użytkowników o danej aplikacji.

Równie istotne jest sprawdzenie wiarygodności firmy i zweryfikowanie czy dostawcą apki jest renomowana firma.

Szczególną uwagę trzeba zwrócić także na warunki użytkowania oraz sposób działania i wymagania dotyczące wypłat gotówki.

Warto z dystansem podchodzić do aplikacji wymagających od nas podania dużej ilości danych osobowych oraz tych, które oferują szczególnie wysokie zarobki.

Aplikacje należy pobierać tylko z oficjalnych sklepów (Google Play, App Store), dzięki czemu unikniemy oszustwa i ryzyka związanego ze szkodliwym oprogramowaniem.

Pierwszym krokiem, jest omówiony wyżej wybór odpowiedniej aplikacji. Warto zapoznać się z dostępnymi i wybrać taką, która będzie najbliższa naszym zainteresowaniom i potrzebom.

Po zdecydowaniu się na konkretną aplikację należy pobrać ją ze sklepu Google Play/App Store i zainstalować na swoim smartfonie.

Kolejnym krokiem jest rejestracja nowego konta przy pomocy określonych informacji (np. dane osobowe i adres mailowy).

Przed rozpoczęciem korzystania z apki warto zapoznać się z regulaminem i zasadami jej działania, aby wiedzieć, co konkretnie należy robić i jak zostaniemy za to nagrodzeni.

Po zrealizowaniu powyższych zadań nie pozostaje nam nic innego jak spełnianie wymagań (np. oglądanie reklam czy wypełnianie ankiet) i śledzenie swoich zarobków aż do momentu osiągnięcia progu minimalnej kwoty wypłaty.

Zarabianie na aplikacjach w pigułce

  • korzystaj tylko ze sprawdzonych stron i aplikacji
  • aby dokonać wypłaty pieniędzy należy uzbierać minimalny próg
  • niektóre aplikacje oferują wynagrodzenie w formie bonów i talonów do określonych sieci sklepów
  • sprawdzaj zadania do wykonania w aplikacji kilka razy dziennie – mogą się pojawiać właściwie 24h
  • zadania staraj się wykonywać solidnie i rzetelnie
  • używaj tylko jednego adresu e-mail do rejestracji we wszystkich aplikacjach

Legalność i bezpieczeństwo aplikacji

Zdecydowana większość aplikacji służących do zarabiania pieniędzy jest całkowicie legalna, ponieważ zostały stworzone przez renomowane firmy i działają w oparciu o jasne zasady.

Zarobki osiągane są przez wykonywanie określonych, w pełni legalnych zadań (wypełnianie ankiet, oglądanie reklam itp.). Ponadto najlepiej oceniane aplikacje cechują przejrzyste warunki.

Nie zwalnia to jednak z konieczności wcześniejszego zapoznania się z regulaminem i opiniami innych, bardziej doświadczonych osób.

Co z kwestiami bezpieczeństwa? Zawsze istnieje pewne ryzyko związane z udostępnieniem swoich danych osobowych czy finansowych.

Dlatego szczególnie istotne jest wybranie takiej aplikacji, która ma dobre opinie i zapewnia użytkownikom zastosowanie odpowiednich zabezpieczeń, które mają na celu ochronę danych.

Po raz kolejny warto zaznaczyć, jak istotne jest upewnienie się, że wybrana aplikacja pochodzi z pewnego źródła. Sprawdźmy zatem topowe apki do zarabiania.

Poniższy ranking obejmuje najlepsze aplikacje do zarabiania pieniędzy w 2024 roku.

Starałem się, by zebrane w nim informacje były jak najbardziej przydatne i aktualne. A dodatkowo dostarczały cennych wiadomości na temat funkcjonalności apki, potencjalnych zarobków oraz opinii innych użytkowników.

Wypłacalne aplikacje do zarabiania pieniędzy

1. ySense

Amerykański serwis zarobkowy ySense – to prawdziwy weteran programów do zarabiania online.

Ta platforma do zarabiania pieniędzy działa i płaci już od 2007 roku, ma kilka milionów użytkowników z całego świata.

Zarabiać można głównie na wypełnianiu ankiet, które są w języku polskim. Innymi sposobami na zarabianie są jeszcze Oferty i tzw. Taski. Wypłaty realizowane są w ciągu 3 dni od zlecenia na portfele Skrill lub PayPal.

Zarabianie na platformie ySense - panel użytkownika

2. Aplikacja – przeglądarka

Aplikacja-przeglądarka do kopania Bitcoina na telefonie z Androidem lub iOS / laptopie i komputerze PC.

Wystarczy ją ściągnąć, ustawić prędkość kopania i patrzeć, jak rośnie portfel. Przeglądarka nie musi być używana do przeglądania internetu, może chodzić w tle i po prostu kopać Bitcoina.

Wypłaty są realizowana w max. 3 dni robocze, natomiast zwykle są na portfelu w kilkanaście godzin od zlecenia. 

Więcej o tym sposobie zarabiania na tej stronie – https://finansepersonalne.pl/jak-zarabiac-na-kryptowalutach/

Zarabianie na kryptowalutach - kopanie kryptowalut

3. HoneyGain

Ciekawa platforma do zarabiania pieniędzy – serwis działa i płaci już od ponad 4 lat. Posiada bardzo dobre opinie i wypłacił już ponad 0,5 miliona dolarów.

Co ciekawe, na start otrzymujemy pieniądze za założenie konta w aplikacji lub standardowo na komputerze / laptopie – bonus dla nowych użytkowników wynosi 5 $.

Minimum do wypłaty wynosi 20 $. Wypłaty realizowane przez PayPal lub Bitcoin. Instalujemy apkę, uruchamiamy i patrzymy, jak przybywa pieniędzy na koncie. Aplikacja działa na wielu systemach: Windows, Android, macOS, iOS, Linux. 

Zarabianie na aplikacji HG

Istnieje możliwość podłączenia i zarabiania nawet na 10 urządzeniach naraz

Zarabianie na wielu urządzeniach

Codzienne losowania, które przysługują za aktywność w poprzednim dniu. Wygrywamy zawsze – wylosowana kwota będzie wynosić od 1 centa do 10 $.

Lucky Pot pojawia się w prawym dolnym rogu panelu użytkownika. Wystarczy kliknąć „Try Your Luck” i trzymać kciuki za losowanie.

Zarabianie na codziennych losowaniach

Aby zarabiać jeszcze więcej w tej aplikacji, mamy możliwość realizowania kolejnych zadań / osiągnięć – dostajemy wówczas dodatkowe credits.

Dodatkowe bonusy w aplikacji

Aplikacja zbiera świetne opinie (ponad 80%) wśród użytkowników, co jak na aplikację do zarabiania jest niezwykłą rzadkością. 

Opinie o zarabianiu na aplikacji

4. Getgrass.io

Aplikacja bardzo podobna w działaniu do Honeygain. Platforma pozwala nam zarabiać na udostępnianiu części nieużywanego internetu.

Getgrass.io współpracuje z branżą sztucznej inteligencji w celu przetwarzania danych. Platforma pozyskuje dane z internetu, przetwarza je w strukturalne zbiory i udowadnia ich pochodzenie na łańcuchu bloków.

Aplikacja jest we wczesnej fazie rozwoju i twórcy zapowiadają airdropy dla wczesnych użytkowników-testerów. Program jest na razie dostępny w 190 krajach.

Aby zacząć korzystać z apki, należy pobrać ją na swoje urządzenie (telefon / laptop / komputer) i włączyć. To wszystko!  Od tej pory program będzie automatycznie naliczał punkty, które potem będziemy mogli wymienić.

Panel użytkownika aplikacji do zarabiania Getgrass

5. LetyShops

LetyShops jest chyba najpopularniejszą i najbardziej renomowaną aplikacją umożliwiającą zarabianie na cashbacku, czyli częściowym zwrocie wydatków poniesionych podczas zakupów w sieci.

To, ile zarobimy w dużej mierze uzależnione jest od wartości kupionych produktów, jednak dochody mogą wahać się od 10 do 100 dolarów miesięcznie.

Podczas rejestracji nowego konta należy podać aktualny adres mailowy i najważniejsze informacje profilowe.

Minimalna wartość wypłacanej kwoty to 20 dolarów, które można przekazać na rachunek bankowy, konto PayPal lub konto Google Play.

Samo zarabianie jest bardzo proste i pozwala w wygodny sposób zaoszczędzić nieco gotówki podczas robienia zakupów.

Warto jednak mieć na uwadze, że cashback otrzymamy tylko podczas realizowania płatności w sklepach partnerskich aplikacji.

Platforma do zarabiania moneyback współpracuje z ponad 3000 partnerami, m.in.: Allegro, Aliexpress czy booking.com.

Dodatkowo, kiedy staniesz się członkiem premium, możesz cieszyć się ekskluzywnymi ofertami od wszystkich najlepszych sklepów i marek.

Platforma do zarabiania moneyback - panel użytkownika

Aplikacja umożliwia wypłaty zarobków na PayPal lub bezpośrednio na konto bankowe. Pieniądze trafiają na rachunek zwykle w ciągu 3 dni roboczych. 

Zarabianie na aplikacji LetyShops

6. Money SMS

Odbieraj SMS-y i zarabiaj. Bardzo prosta metoda na dodatkowe pieniądze.

Wystarczy zainstalować aplikację na smartfonie z Android, podać swój nr telefonu i po prostu otwierać przysłane przez administrację SMS-y.

Po rejestracji otrzymasz na początek testowego SMS. Minimum do wypłaty wynosi 2 EUR.

Za każdą odebraną wiadomość otrzymujemy 0,2 EUR.

7. BuzzBee

Bardzo ciekawa aplikacja, która pozwala na zarabianie w realnym świecie jako mystery shopper (tajemniczy klient).

Pobierasz apkę, instalujesz ją na smartfonie, zakładasz konto, czekasz na oferty dostępne w Twojej okolicy, wykonujesz zadania zgodnie z instrukcjami i otrzymujesz wynagrodzenie.

Na czym polegają owe zadania? Najczęściej będzie to wykonanie zdjęć lub uzyskanie informacji o danym produkcie w określonym sklepie.

Fajna opcja dla osób często bywających „na mieście” i lubiących wizyty w centrach handlowych. W tej pracy liczy się przede wszystkim dyskrecja, a także telefon ze sporą ilością pamięci.

Zarobki wahają się mniej więcej na poziomie 10-25 zł za jedno prawidłowo wykonane zadanie.

8. Coin

Aplikacja, która płaci za chodzenie – dostępna zarówno na Android, jak i iOS. Bardzo intuicyjna apka, dzięki której gromadzimy coinsy za poruszanie się.

Zebraną walutę można sprzedać na giełdzie kryptowalut lub zamieniać na inne nagrody (np. PS4).

Coin App sprawdzi się szczególnie w przypadku osób, które rzeczywiście dużo spacerują lub biegają.

9. Foap

Coś dla fanów fotografii. Dzięki aplikacji Foap (Android / iOS) możliwe jest zarabianie na zdjęciach wykonanych za pomocą smartfona.

Można korzystać zarówno z aplikacji mobilnej, jak i przeglądarki internetowej. Miesięczne zarobki wahają się od 50 do 500 dolarów i zależą od ilości sprzedanych zdjęć oraz udziału w płatnych zadaniach fotograficznych.

Proces rejestracji nie należy do skomplikowanych, ponieważ wystarczy, że otworzymy konto przy użyciu adresu mailowego i uzupełnimy nasz profil.

Minimalna kwota jaką można wypłacić to 5 dolarów, które zostaną przekazane na konto PayPal lub jako kredyt do sklepu internetowego.

Sam proces zarabiania jest elastyczny i dość kreatywny, jednak wysoki poziom konkurencji znacznie obniża możliwość zarobku.

Serwis płaci za pojedynczą fotkę nawet 5 USD. Zdjęcia muszą być oczywiście wysokiej jakości oraz właściwie otagowane.

Możliwe jest ponadto sprzedawanie zdjęć firmom, które wystawiają zamówienia i oczekują fotografii o konkretnej tematyce.

Zarabianie na aplikacji FOAP

10. SWPanel

W aplikacji znajdziemy innowacyjne ankiety, które spełnią wymagania zarówno współczesnego rynku, jak i użytkowników.

Korzystając z aplikacji w sposób aktywny można wypracować nawet do 400 zł miesięcznie za ankiety, które są zgodne z naszymi zainteresowaniami.

Sama aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze, a dostęp do ankiet otrzymujemy już po pozytywnym zakończeniu procesu rejestracji.

Udostępniony zakres tematów obejmuje m.in. produkty konsumpcyjne, usługi cyfrowe i wiele innych, dzięki czemu każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie.

Sam proces rejestracji wymaga jedynie wyrażenia zgody na nie zobowiązującą współpracę, której jedynym wymogiem jest posiadanie stałego dostępu do sieci.

Aplikacja wymaga podania od nas tylko podstawowych danych, a proces zarabiania można rozpocząć od razu.

Minimalna kwota wypłaty wynosi 30 zł, które można przelać na rachunek bankowych lub skorzystać z doładowania telefonu czy zakupu vouchera do sklepów internetowych.

Zdecydowaną zaletą aplikacji jest szeroki wybór ankiet, jednak należy zwrócić uwagę na to, że ich dostępność nie jest zbyt regularna i w dużej mierze zależy od profilu demograficznego użytkownika.

11. Pawns.app

Użytkownicy tej aplikacji mają aż kilka metod zarabiania do wyboru.

Poza uzupełnianiem codziennych ankiet, zarabiać można na sprzedaży niewykorzystanej przepustowości internetowej czy realizowaniu udostępnianych każdego dnia zadań i zbieraniu nagród (np. gotówka a nawet najnowsze modele iPhone).

Aktywny użytkownik może zarobić ok. 12 dolarów dziennie, co oznacza, że średni miesięczny dochód może być całkiem pokaźny.

Podczas procesu rejestracji należy podać podstawowe dane, a po aktywacji konta można natychmiast zacząć zarabianie dodatkowej gotówki.

Warto wiedzieć, że aplikacja daje możliwość realizowania bezpiecznych wypłat, m.in. PayPal. Minimalna kwota potrzeba do wypłaty wynosi 5 USD.

Jak w każdej tego typu aplikacji, wysokość zarobków uzależniona jest od aktywności użytkownika i dostępności zadań.

12. Swagbucks

Powyższa aplikacja ma na celu przekształcenie codziennych czynności wykonywanych w sieci w internetowe zarabianie pieniędzy.

Średnie zarobki wahają się od 25 do nawet 100 dolarów miesięcznie i zależą od poświęconego czasu oraz ilości zrealizowanych działań.

Użytkownicy zdobywają punkty SB za takie aktywności jak oglądanie filmów, uzupełnianie ankiet czy robienie zakupów online. Zdobyte punkty możemy następnie wymieniać na nagrody.

W procesie rejestracji wymagane jest podanie adresu mailowego i ustawienie bezpiecznego hasła do konta.

Dużym ułatwieniem jest możliwość szybkiego założenia konta przez zalogowanie się do aplikacji poprzez swojego g-maila.

Minimalna kwota jaką można wypłacić to 3 dolary, a dostępne metody wypłat obejmują przelew bezpośredni, PayPal oraz karty podarunkowe.

Zakładka do zarabiania w aplikacji Swagbucks

13. Toluna

Dzięki korzystaniu z aplikacji Toluna mamy możliwość zostania tajemniczym klientem, a wynagrodzenie otrzymamy za zrecenzowanie określonej lokalizacji.

Średnie miesięczne zarobki wahają się od 20 do 150 dolarów i zależą od rodzajów i ilości zrealizowanych zadań.

Dodatkowymi sposobami na zarobienie gotówki jest uzupełnianie ankiet, testowanie produktów oraz dzielenie się opinią z innymi ludźmi. Podczas rejestracji należy uzupełnić dane osobowe oraz profil ankietera.

Najniższa kwota, jaką można wypłacić to 20 dolarów, a wypłata realizowana jest za pośrednictwem PayPal lub na kartę podarunkową.

Zadania oferowane przez aplikację Toluna są dość elastyczne i różnorodne, jednak nie znajdziemy tam raczej wysoko płatnych ankiet.

14. JustPlay

Zarabianie przy pomocy aplikacji JustPlay jest całkiem zabawne i jednocześnie angażujące. Wystarczy realizować proste zadania, a miesięcznie można spodziewać się zarobku od 100 do 300 dolarów.

Wysokość dochodu zależy oczywiście od tego, ile czasu poświęcimy na korzystanie z aplikacji i jakie zadania zostaną zrealizowane.

Premię możemy otrzymać za np. uzupełnianie ankiet, ale również granie w gry, co z pewnością zachęci wielu potencjalnych użytkowników.

W procesie rejestracji należy udostępnić podstawowe dane, a do aktywacji konta potrzebujemy adresu mailowego.

Minimalna kwota, jaką można wypłacić (na kartę podarunkową, PayPal lub konto bankowe) to 10 dolarów.

JustPlay z pewnością wyróżnia się na tle innych aplikacji nie tylko prostotą, ale również różnorodnością zadań.

W tym miejscu warto jednak wspomnieć, że możliwe zarobki są dość ograniczone i zależą od udostępnianych zadań do wykonania.

15. Money Well

Powyższa aplikacja jest jedną z bardziej innowacyjnych, a zarabianie przy jej pomocy jest możliwe poprzez wypełnianie ankiet i brnie udziału w udostępnianych badaniach rynkowych.

Średnie miesięczne zarobki wahają się od 50 do 200 dolarów i zależą nie tylko od ilości uzupełnionych ankiet, ale również od ich rodzaju.

W procesie rejestracji należy podać podstawowe dane osobowe i udzielić odpowiedzi na pytania profilowe.

Wypłaty realizowane są już od kwoty 20 dolarów na konto PayPal, karty podarunkowe lub jako kredyty do sklepów internetowych.

Proces zarabiania jest w tym przypadku dość elastyczny, jednak dużym minusem jest ograniczona dostępność ankiet, co przekłada się również na zarobki.

16. BeMyEye

Powyższa aplikacja jest jedną z lepszych tego typu i umożliwia zarabianie dodatkowych środków za oglądanie materiałów reklamowych i branie udziału w kampaniach marketingowych.

Średnio zarobić można od 80 do 250 dolarów miesięcznie, a zarobiona kwota zależy od naszej aktywności i rodzaju zrealizowanych działań.

Sam proces rejestracji nowego konta jest bardzo szybki i konieczne jest podanie jedynie podstawowych danych osobowych.

Minimalna kwota jaką można wypłacić to 15 dolarów. Wypłatę można zrealizować na rachunek bankowy, konto PayPal oraz jako kredyt sklepowy.

Proponowane zadania są bardzo atrakcyjne i różnorodne, jednak konieczne jest regularne weryfikowanie ich dostępności.

17. Cash’em All

Aplikacja Cash’em All jest programem, który określa aplikacje mobilne o największej wypłacalności, a uwagę użytkowników przyciąga innowacyjnymi sposobami zarabiania za pomocą uzupełniania ankiet i grania w gry.

Zarobki wahają się od 50 do nawet 200 dolarów miesięcznie i standardowo zależą od poświęconego czasu.

Rejestracja w aplikacji jest bardzo intuicyjna i konieczne jest podanie jedynie podstawowych danych osobowych oraz zweryfikowania adresu mailowego.

Minimalnie wypłacić można 10 dolarów na konto PayPal, karty podarunkowe lub cyfrowe portfele. Niestety zyski ograniczane są przez brak dostępności zleceń.

18. Cash Empire

Aplikacja Cash Empire wykorzystuje mechanizmy recenzji do nagradzania użytkowników za realizację bardzo prostych działań za jej pośrednictwem.

Miesięczne zarobki wahają się od 30 do 150 dolarów i zależą jak zawsze od ilości wykonanych zadań (np. uzupełnione ankiety czy zadania interaktywne).

Podczas rejestracji należy udzielić podstawowych informacji i zweryfikować podany adres e-mail.

Wypłaty realizowane są na konto PayPal, kartę podarunkową lub inne cyfrowe opcje płatności, a minimalna wartość wynosi 20 USD.

Obsługa aplikacji jest bardzo łatwa, jednak ograniczona dostępność zadań znacząco wpływa na możliwości zarobkowe.

19. Lucky Money

Wspomniana aplikacja znacznie wyprzedza te polskie i stara się zachęcić użytkowników możliwościami osiągania wysokich zarobków poprzez uzupełnianie ankiet, uczestnictwo w konkursach czy granie w gry.

Średnie miesięczne zarobki mogą wynosić od 40 do 400 dolarów, a ich wysokość w dużej mierze uzależniona jest od tego, ile czasu poświęcimy na korzystanie z aplikacji.

Rejestracja jest szybka i prosta, wymagane jest jedynie podanie podstawowych danych osobowych i potwierdzenie wpisanego adresu mailowego.

Minimalna wypłacana wartość to 10 dolarów, które można przekazać na konto PayPal, kartę podarunkową lub rachunek bankowy.

Obsługa aplikacji nie należy do trudnych, jednak warto zwrócić uwagę na ograniczenia w wypłacalności nagród.

20. Jewel Village

Zarabianie dzięki Jewel Village jest nie tylko proste, ale również bardzo przyjemne, co stanowi interesującą mieszankę.

Miesięczne dochody wahają się od 30 do 100 dolarów, a bonusy przyznawane są za granie w gry i realizowanie prostych działań. Użytkownicy zdobywają punkty, które później można wymienić na prawdziwe pieniądze.

W procesie rejestracji wymagane jest udzielenie zupełnie podstawowych informacji.

Minimalna wartość wypłacanej kwoty to 15 dolarów, które można przekazać na konto PayPal, kartę podarunkową lub inne metody płatności.

Standardowo warto zwrócić uwagę na mocno ograniczoną ilość zadań, co czyni tę metodę zarobku zdecydowanie zbyt mało opłacalną.

21. Cashyy

To, co wyróżnia aplikację Cashyy na tle innych to przyjemny interfejs i wiele możliwości na dodatkowe zarobienie gotówki.

Miesięcznie możemy wzbogacić się o 50 – 200 dolarów, w zależności od tego, jak mocno się zaangażujemy. Nagrody gromadzimy m.in. za uczestnictwo w grach lub specjalnych misjach.

W czasie rejestracji należy podać podstawowe dane osobowe i aktywować nowo powstałe konto.

Najniższa kwota do wypłaty to 10 dolarów, a środki mogą zostać przekazane na konto PayPal, kartę podarunkową lub cyfrowy portfel.

Obsługa aplikacji jest intuicyjna, a oferowane zadania różnorodne, jednak maksymalny zarobek ograniczony jest do kilkuset złotych miesięcznie.

22. Onlyfans

Wymieniona wyżej platforma zawiera treści dla osób w wieku 18+ i dostępna jest w sklepie Google Play i App Store. Twórcy mają szansę na zarabianie dodatkowej gotówki dzięki bezpośrednim interakcjom z fanami.

Zarobki, jakie można osiągnąć oscylują w granicach nawet kilku tysięcy dolarów miesięcznie.

Ich wysokość w dużej mierze zależy od popularności i zaangażowania twórców, którzy mogą publikować ekskluzywne treści otrzymując w zamian regularne wpłaty od subskrybentów.

Podczas rejestracji wymagane jest potwierdzenie tożsamości i ustawienie subskrypcji (aplikacja nie jest dostępna dla użytkowników anonimowych).

Minimalna kwota do wypłaty na rachunek bankowy, konto PayPal lub kryptowaluty to 20 dolarów.

Potencjał zarobkowy aplikacji OnlyFans jest całkiem wysoki, jednak konieczne jest aktywne budowanie bazy subskrybentów i regularne publikowanie treści dedykowanych osobom pełnoletnim.

23. Google Opinion Rewards

Jest to bardzo nowoczesny rodzaj aplikacji, która pozwala na pozyskiwanie dodatkowych środków w zamian za udzielenie opinii na temat kupowanych przedmiotów czy usług.

Miesięczne zarobki wahają się od 10 do 50 dolarów i zależą od ilości dostępnych ankiet i udzielonych przez użytkownika odpowiedzi. Same ankiety są bardzo krótkie, co jest zdecydowanym plusem.

Do rejestracji wymagane jest posiadanie konta Google i udostępnienie podstawowych danych osobowych (np. lokalizacja, wiek).

Środki można przekazać na konto PayPal lub w formie kredytu w sklepie Google Play. Niestety ilość dobrze płatnych ankiet jest bardzo ograniczona, co znacznie ogranicza możliwości zarobkowe.

Zarabianie na aplikacji Google Opinion Rewards

24. Qmee

Aplikacja Qmee łączy przyjemne z pożytecznym. Użytkownicy mogą zarabiać gotówkę podczas przeglądania stron internetowych, pisania wiadomości SMS czy uzupełniania ankiet.

Średnie miesięczne zarobki wahają się od 30 do 100 dolarów i standardowo zależą od rodzaju i częstotliwości podejmowanych aktywności. Użytkownicy aplikacji mogą dodatkowo zarabiać poprzez sprzedaż opinii rynkowych.

W procesie rejestracji należy podać aktywny adres mailowy i ustalić preferencje dotyczące ankiet.

Nie ustalono minimalnej kwoty wypłaty (ogromny plus), a zgromadzone środki można przelać na konto PayPal lub wymienić na kartę podarunkową.

Co ciekawe, w tym przypadku istnieje możliwość wymiany na punkty w sklepie App Store. Warto jednak wiedzieć, że dobrze płatnych ankiet jest bardzo mało, a konkurencja jest spora.

25. Rakuten

Aplikacja Rakuten daje możliwość zarabiania ekstra gotówki w czasie realizowania zakupów w sieci dzięki cashbackowi i udostępnianiu użytkownikom kluczy aktywacyjnych do specjalnych ofert.

Miesięczne zarobki wahają się od 5 do 500 dolarów i zależą w dużej mierze od ilości i wartości naszych zakupów.

W procesie rejestracji należy podać swoje dane osobowe i powiązać nowo utworzone konto z preferowanymi sklepami internetowymi.

Minimalna kwota do wypłaty wynosi zaledwie 5 dolarów i przekazać ją można za pomocą czeku lub na konto PayPal.

Stawki cashback są bardzo atrakcyjne, a ilość partnerów handlowych pokaźna. Niestety, zakupy trzeba wykonywać u określonych sprzedawców, których z kolei jest niewielu.

26. Survey Junkie

Korzystanie z aplikacji jest całkowicie darmowe, a platforma pozwala na dorabianie do domowego budżetu przez uzupełnianie ankiet o różnej tematyce.

Średnie zarobki wahają się od 20 do 100 dolarów miesięcznie i zależą od ilości i typów ukończonych ankiet.

Podczas procesu rejestracji należy podać podstawowe dane i dodatkowo uzupełnić profil ankietera.

Minimalna kwota jaką można wypłacić do 10 dolarów, które można przekazać na kartę podarunkową lub konto PayPal.

Sposób zarabiania jest prosty, jednak dostępność i wartość ankiet jest mocno uzależniona od profilu użytkownika.

27. Ibotta

Użytkownicy aplikacji mają możliwość zarabiania dzięki skanowaniu paragonów za zakupy i otrzymywaniu za nie zwrotów gotówki.

Kwota, jaką można zarobić w miesiącu waha się od 10 do 300 zł i zależy nie tylko od ilości zakupów, ale również od ofert u partnerów handlowych, z których można zarabiać.

Podczas rejestracji konta należy podać jedynie adres mailowy i ustawić preferencje zakupowe.

Minimalna wartość wypłaty (PayPal, karty podarunkowe, kryptowaluty) wynosi 20 dolarów.

Sposób zarabiania jest bardzo prosty, jednak należy pamiętać o dokonywaniu zakupów u konkretnych partnerów handlowych. Firma jest z USA i w większości współpracuje z amerykańskimi podmiotami.

Zarabiaj na aplikacji Ibotta robiąc zakupy u partnerów firmy

28. CashPirate

Użytkownicy aplikacji CashPirate mają szansę na zdobycie dodatkowych środków za pobieranie i testowanie udostępnionych aplikacji, oglądanie reklam oraz uzupełnianie ankiet.

W przypadku aplikacji CashPirate zarobki nie należą do wysokich, jednak warto ją choćby wypróbować.

Co istotne, wspomniana apka jest całkowicie bezpieczna, a dodatkowo charakteryzuje się przejrzystym interfejsem.

29. AppTrailers

W tym przypadku, aby zarobić nieco gotówki należy poświęcić swój czas na oglądanie zwiastunów gier i aplikacji. Ponadto w aplikacji znajdziemy quizy i interaktywne zadania.

Korzystanie z AppTrailers jest bardzo intuicyjne i nie powinno sprawić nikomu problemów.

30. Honey

Apka jest o tyle ciekawa, że automatycznie odszukuje i realizuje najlepsze kody rabatowe w czasie zakupów w sieci.

Ponadto pozwala użytkownikom na skorzystanie z cashbacku. Honey zapewnia jeden z najprostszych sposobów na oszczędzanie, a dodatkową gotówkę możemy zarobić polecając aplikację znajomym.

Użytkownicy, którzy często korzystają z zakupów internetowych powinni obowiązkowo zapoznać się z powyższymi aplikacjami.

Co ciekawe, z cashbacku skorzystać można również w czasie zakupów w sklepach stacjonarnych.

Codzienne oszczędzanie jest bardzo proste i nie wymaga dużego nakładu pracy. Wszystkie aplikacje można pobrać z oficjalnych sklepów.

Polskie aplikacje do zarabiania pieniędzy

Polski rynek oferuje klientom różnorodne sposoby zarabiania pieniędzy. Dodatkową gotówkę można pozyskać za zostanie ”tajemniczym klientem” czy sprzedaż własnych zdjęć.

Polskie aplikacje są nie tylko proste w obsłudze, ale również dają możliwość zarabiania dodatkowej gotówki po spełnieniu prostych zadań. Poniżej omówimy trzy najpopularniejsze polskie aplikacje:

BeMyEye – przy pomocy aplikacji możemy wcielić się w rolę tajemniczego klienta i odwiedzać określone sklepy, by kontrolować ekspozycję produktów czy wysokość cen.

Swoje spostrzeżenia można zgłaszać za pośrednictwem aplikacji.

Foap – dodatkową gotówkę można pozyskać za sprzedaż własnych zdjęć zrobionych smartfonem.

Wykonane zdjęcia należy przesłać do bazy Foap, która umożliwi ich zakup przez osoby trzecie (również agencje reklamowe, wydawnictwa).

Opinie – pieniądze można zarobić za realizowanie prostych działań w wolnym czasie (np. uzupełnianie ankiet, udział w badaniach rynkowych).

Więcej o zarabianiu na wypełnianiu ankiet znajdziesz tutaj – https://finansepersonalne.pl/zarabianie-na-ankietach/

Najlepsze aplikacje do zarabiania na filmach

Wśród aplikacji, które pozwalają na zarabianie dodatkowej gotówki na oglądaniu filmów i wykonywaniu prostych zadań na szczególną uwagę zasługują:

InboxDollars – użytkownicy otrzymują wynagrodzenie za oglądanie reklam i uzupełnianie ankiet.

Zgromadzone pieniądze można bezpośrednio wypłacić na rachunek bankowy lub wymienić na kartę podarunkową. InboxDollars jest prosta w użytkowaniu, a wypłaty są regularne;

MyPoints – poza zarabianiem na oglądaniu filmów użytkownicy mogą pozyskiwać dodatkowe środki za wypełnianie ankiet i robienie zakupów internetowych.

Zgromadzone punkty można wymienić na karty podarunkowe lub pieniądze na koncie PayPal. Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i oferuje użytkownikom wiele sposobów zarobku.

W tym przypadku wysokość zarobków zależy przede wszystkim od poświęconego czasu.

Aplikacje do zarabiania na grach

W tym przypadku trzy najlepiej oceniane przez użytkowników aplikacje to:

Mistplay – użytkownicy mogą tutaj zdobywać punkty za granie w gry mobilne. Poz gromadzeniu niezbędnego minimum, można je wymieniać na karty podarunkowe lub przelewy na konto PayPal.

Dostępne gry są bardzo różnorodne i z pewnością każdy użytkownik znajdzie taką, która wciągnie go na dłużej.

Cash’em All – aplikacja nagradza użytkowników za osiąganie konkretnych celów w danej grze. Co ciekawe, gry dostosowują się do naszej lokalizacji, a nowe wyzwania pojawiają się co jakiś czas.

Miesięczne można w ten sposób dorobić kilkadziesiąt dolarów;

Gamehag – również w tym przypadku użytkownik otrzymuje nagrody nie tylko za samo granie w gry, ale także za wykonywanie określonych zadań.

Formą nagrody są ”kamienie dusz”, które następnie wymienia się m.in. na pieniądze na PayPal.

Gry można dostosować do umiejętności i indywidualnych preferencji użytkownika aplikacji.

Aplikacje do zarabiania na kryptowalutach

Ranking trzech najlepszych aplikacji służących do zarabiania na kryptowalutach obejmuje:

Binance – aplikacja do handlu kryptowalutami jest jedną z największych tego typu na całym świecie.

Szczególnie powinna zainteresować użytkowników z Polski, gdyż oferuje menu w naszym języku oraz możliwość wpłat PLN bezpośrednio z konta bankowego.

Poza handlem zarabiać można również na stakingu czy oferowanych programach inwestycyjnych.

Binance cieszy się uznaniem wśród posiadaczy kryptowalut ze względu na niskie opłaty transakcyjne, a przy tym zaawansowaną technologię.

Ponadto w aplikacji mobilnej zyskamy dostęp do szczegółowych analiz rynkowych.

Kanga Exchangepolska giełda kryptowalut. Zapewnia możliwość wpłat i wypłat PLN z konta bankowego.

Udostępnia samouczki dla początkujących, konkursy z nagrodami, promocje dla nowych i obecnych klientów.

Oferuje różne możliwości handlu, stakingu i interakcji (liczne kantory i punkty naziemne Kanga).

Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z krypto, giełda będzie jednym z najlepszych wyborów.

MEXC – aktualnie najszybciej rozwijająca się giełda kryptowalutowa na świecie.

Oferuje trading bez prowizji, benefity z programów lojalnościowych oraz listing najbardziej obiecujących projektów krypto.

Jeżeli ktoś szuka najbardziej obiecujących, nowych kryptowalut, najprędzej znajdzie je właśnie na MEXC.

Warto wiedzieć, że poza handlem kryptowalutami istnieją również inne metody zarabiania na cyfrowej walucie – https://finansepersonalne.pl/jak-zarabiac-na-kryptowalutach/

Zarabianie na Instagramie

Osoby, które chciałyby przekształcić swojego Instagrama w narzędzie do zarabiania pieniędzy powinny w szczególności zainteresować się poniższymi aplikacjami:

Influencer.co – aplikacja dedykowana głównie infuencerom, którzy chcieliby zarabiać poprzez podejmowanie współprac z określonymi markami.

Dzięki aplikacji w prosty sposób nawiązać można kontakt z popularnymi sklepami i markami i zaoferować im płatne kampanie oraz posty sponsorowane.

Sama aplikacja jest bardzo prosta w użytkowaniu a system wypłat należy do jednego z bardziej czytelnych.

BrandSnob – BrandSnob jest platformą pomagającą łączyć influencerów z konkretnymi markami, które promować się na Instagramie.

Apka daje możliwość zarabiania ekstra gotówki dzięki tworzeniu wartościowych treści i dołączaniu do kampanii marketingowych. Możliwości współpracy zależą od zasięgów influencera.

Takumi – aplikacja w bardzo prosty sposób łączy influencerów z markami na Instagramie.

Co ważne, Takumi stawia na kreatywność i autentyczność, dopasowując konkretne kampanie do stylu i rzeczywistych zainteresowań influencera.

Aplikacja jest w pełni bezpieczna, a oferowany system wynagrodzeń przejrzysty.

Powyższe aplikacje mają na celu pomaganie początkującym infulencerom w nawiązywaniu kontaktów z markami.

Zarabianie gotówki na chodzeniu

Aplikacje pozwalające zarabiać na chodzeniu

Bardzo popularny ostatnio trend „move2earn„, który dzięki specjalnym aplikacjom pozwala na zarabianie.

Jeśli lubisz i chętnie urządzasz sobie dłuższe spacery, powinieneś zwrócić uwagę na następujące aplikacje:

Sweatcoin – użytkownicy apki otrzymują nagrody za wykonane kroki i aktywność fizyczną. Za każdy wykonany krok użytkownik otrzymuje ”sweatcoina”, a uzbieraną sumę można wymienić na atrakcyjne nagrody.

Warto wspomnieć, że aplikacja zachęca do prowadzenia zdrowego stylu życia i zachowania aktywności;

StopBet – apka umożliwia zarabianie za realizowanie określonych wyzwań związanych z ilością wykonanych kroków.

Mechanizm opiera się na zakładach związanych z aktywnością fizyczną, a nagrody otrzymujemy po osiągnięciu określonych celów.

Aplikacja StopBet motywuje do podejmowania aktywności fizycznej, a dodatkowo wspiera domowy budżet;

Charity Miles – użytkownicy mogą zarabiać podczas wykonywania kroków, a dodatkowo wspierać cele charytatywne.

Na początku korzystania należy wybrać konkretną organizację charytatywną, a Charity Miles przekaże jej zarobione przez nas pieniądze.

Poza rozwojem fizycznym zyskujemy również radość z niesienia pomocy innym.

Aplikacje umożliwiające zarabianie podczas chodzenia nie tylko motywują do podejmowania aktywności fizycznej, ale także dają nam możliwość wspierania szczytnych celów.

Są one całkowicie bezpieczne, a korzystanie z nich nie sprawia problemów. Proces rejestracji odbywa się w sposób szybki, a poza korzyściami finansowymi zyskujemy również zdrowotne.

3.9/5 - 90 głosów